Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,15m

Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,15m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
674,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,15m



Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,15m

Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,15m - podobné produkty



Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,2m ..

196,- Kč
238,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 3m ..

209,- Kč
253,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, ST-SC 9/125um SM, 2m ..

233,- Kč
282,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 5m ..

249,- Kč
301,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,6m ..

297,- Kč
359,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 5m ..

310,- Kč
376,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 7m ..

326,- Kč
395,- Kč s DPH

Optický propojovací kabel duplexní, MTRJ-SC 50/125 µm, dél ..

427,- Kč
517,- Kč s DPH

Patchcord FO simplex E2000/APC-SC/APC 9/125um 2m SM ..

627,- Kč
758,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,15m



Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,15m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www