Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125um MM,150 m

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125um MM,150 m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
4 134,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125um MM,150 m



Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125um MM,150 m

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125um MM,150 m - podobné produkty



Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 3m ..

187,- Kč
227,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 3m ..

244,- Kč
295,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,10m ..

340,- Kč
412,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, ST-SC, 50/125 um, 15m ..

540,- Kč
654,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 8m ..

744,- Kč
900,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 30m ..

1 087,- Kč
1 315,- Kč s DPH

Opticky patchkabel duplex OJ-LC 62,5/125um MM, 1m ..

1 625,- Kč
1 967,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125um MM,150 m



Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125um MM,150 m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www