Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM,30 m

Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um,30 m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
606,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM,30 m



Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um,30 m

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM,30 m - podobné produkty



Optický propojovací kabel duplexní, LC-SC 50/125 um, délka ..

191,- Kč
232,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM, 2m ..

220,- Kč
266,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,5m ..

227,- Kč
275,- Kč s DPH

Optický patch kabel duplex ST-ST 50/125 MM 2m OM3 ..

236,- Kč
286,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex MTRJ–SC SingleMode 9/125 2m ..

475,- Kč
575,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex MTRJ-SC 50/125 um MM,5m ..

594,- Kč
719,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 2m ..

900,- Kč
1 090,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, ST-ST 9/125um SM, 15m ..

1 163,- Kč
1 408,- Kč s DPH

Patchcord 50/125, LC/PC-LC/PC, 130m, heavy (zesílený plášť ..

3 463,- Kč
4 190,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM,30 m



Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM,30 m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www