Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM,10 m

Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um,10 m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
526,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM,10 m



Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um,10 m

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM,10 m - podobné produkty



Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,2m ..

196,- Kč
238,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 3m ..

209,- Kč
253,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-LC, 50/125 um, 3m ..

259,- Kč
313,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, ST-ST 9/125um SM, 3m ..

306,- Kč
371,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, ST-ST 9/125um SM, 15m ..

1 163,- Kč
1 408,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 15m ..

1 555,- Kč
1 882,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM,10 m



Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM,10 m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www