Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 7 m

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 7 m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
392,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 7 m



Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 7 m

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 7 m - podobné produkty



Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM, 1m ..

217,- Kč
263,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, ST-ST 9/125um SM, 2m ..

260,- Kč
314,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, ST-ST 9/125um SM, 3m ..

306,- Kč
371,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,7m ..

333,- Kč
403,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 7m ..

363,- Kč
439,- Kč s DPH

Optický patchcord 9/125 SC - FC, PC 2m ..

542,- Kč
656,- Kč s DPH

Patchcord FO simplex E2000/APC-SC/PC 9/125um SM 2m simplexní ..

767,- Kč
928,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 20m ..

785,- Kč
950,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 7 m



Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 7 m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www