Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 5 m

Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um, 5 m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
296,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 5 m



Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um, 5 m

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 5 m - podobné produkty



Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM, 2m ..

220,- Kč
266,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 2m ..

252,- Kč
305,- Kč s DPH

Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 5m OM3 ..

265,- Kč
320,- Kč s DPH

Optický patchkab.duplex MTRJ-ST 62,5/125 um MM,3m ..

289,- Kč
349,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 7m ..

338,- Kč
409,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 12m ..

349,- Kč
422,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM 15m ..

432,- Kč
523,- Kč s DPH

Patchcord FO simplex E2000/APC-SC/APC 9/125um 2m SM ..

627,- Kč
758,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 umMM, 140m ..

3 644,- Kč
4 409,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 5 m



Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 5 m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www