Opticky patchkabel duplex OJ-LC 62,5/125um MM, 1m

Opticky patchkabel duplex OJ-LC 62,5/125um MM, 1m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
1 967,- Kč
ks
Opticky patchkabel duplex OJ-LC  62,5/125um MM, 1m

Hodnocení



Popis produktu Opticky patchkabel duplex OJ-LC 62,5/125um MM, 1m



Opticky patchkabel duplex OJ-LC 62,5/125um MM, 1m

Opticky patchkabel duplex OJ-LC 62,5/125um MM, 1m - podobné produkty



Optický patch kabel duplex SC-ST 50/125 MM 1m OM3 ..

207,- Kč
251,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 3m ..

209,- Kč
253,- Kč s DPH

Optický patchkab.duplex MTRJ-ST 62,5/125 um MM,1m ..

332,- Kč
402,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 7 m ..

347,- Kč
420,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 12m ..

358,- Kč
433,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 20m ..

648,- Kč
784,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 140m ..

2 892,- Kč
3 499,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Opticky patchkabel duplex OJ-LC 62,5/125um MM, 1m



© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www