Optický patchkabel duplex MTRJ-LC 50/125 um MM,2m

Optický patchkabel duplex MTRJ-LC 50/125 um MM,2m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
422,- Kč
ks
Optický patchkabel duplex MTRJ-LC 50/125 um MM,2m

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex MTRJ-LC 50/125 um MM,2m



Optický patchkabel duplex MTRJ-LC 50/125 um MM,2m

Optický patchkabel duplex MTRJ-LC 50/125 um MM,2m - podobné produkty



Optický patchkabel duplexní, ST-ST, 50/125 um, 1 m ..

185,- Kč
224,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 1m ..

192,- Kč
233,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,3m ..

223,- Kč
270,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 2m ..

263,- Kč
318,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,7m ..

277,- Kč
335,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,8m ..

360,- Kč
436,- Kč s DPH

FO patch cord duplex MTRJ(female) -ST 62,5/125 10m ..

447,- Kč
541,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex MTRJ-LC 50/125 um MM,2m



© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www