Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5/125 µm MM,2m

Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5/125 µm MM,2m

Dostupnost:
2 - 3 pracovní dny
Záruka
24 měsíců
304,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5/125 µm MM,2m



Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5/125 µm MM,2m

Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5/125 µm MM,2m - podobné produkty



Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM 0,5m ..

197,- Kč
239,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,5m ..

251,- Kč
304,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-LC, 50/125 um, 3m ..

259,- Kč
313,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex MTRJ-SC 50/125um MM, 2m ..

320,- Kč
388,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 10m ..

417,- Kč
504,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, ST-SC, 50/125 um, 15m ..

540,- Kč
654,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 20m ..

621,- Kč
751,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex E2000-LC 9/125um SM 2m broušení PC ..

859,- Kč
1 039,- Kč s DPH

..

4 164,- Kč
5 039,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5/125 µm MM,2m



Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5/125 µm MM,2m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www