Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 3m

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 3m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
253,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 3m



Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 3m

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 3m - podobné produkty



Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 5m ..

249,- Kč
301,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5/125 µm MM,2m ..

251,- Kč
304,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,6m ..

297,- Kč
359,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex MTRJ-ST 50/125 um MM,3m ..

340,- Kč
412,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5/125 µm MM,8m ..

417,- Kč
504,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,15m ..

420,- Kč
509,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex E2000/APC-E2000/APC 9/125 3m ..

1 384,- Kč
1 675,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM,130m ..

3 404,- Kč
4 118,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 3m



Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 3m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www