Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 2m

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 2m

Dostupnost:
2 - 3 pracovní dny
Záruka
24 měsíců
268,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 2m



Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 2m

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 2m - podobné produkty



Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,1m ..

187,- Kč
227,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 3m ..

187,- Kč
227,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m ..

232,- Kč
281,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 2m ..

235,- Kč
284,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 2m ..

252,- Kč
305,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 3m ..

268,- Kč
324,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,8m ..

360,- Kč
436,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 20m ..

785,- Kč
950,- Kč s DPH

všechna 4 vlákna na obou stranách s konektory ST ..

4 512,- Kč
5 460,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 2m



Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 2m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www