Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 12m

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 12m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
422,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 12m



Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 12m

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 12m - podobné produkty



Optický patchkabel duplexní, ST-SC, 50/125 um, 1 m ..

171,- Kč
206,- Kč s DPH

Optický patch kabel duplex SC-ST 50/125 MM 2m OM3 ..

220,- Kč
266,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-SC 62,5/125 um MM,10m ..

314,- Kč
380,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 20m ..

465,- Kč
563,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex MTRJ-SC 50/125um MM,1,5m ..

595,- Kč
720,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM, 45m ..

1 517,- Kč
1 836,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 12m



Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 12m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www