Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM, 2m

Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM, 2m

Dostupnost:
2 - 3 pracovní dny
Záruka
24 měsíců
266,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM, 2m



Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM, 2m

Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM, 2m - podobné produkty



Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,2m ..

196,- Kč
238,- Kč s DPH

Optický propojovací kabel duplexní, 2x ST 62,5/125m, délka ..

196,- Kč
238,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,3m ..

205,- Kč
248,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM, 3m ..

215,- Kč
260,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,5m ..

227,- Kč
275,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um,20 m ..

672,- Kč
814,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex MTRJ–LC SingleMode 9/125 2m ..

691,- Kč
836,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 30m ..

704,- Kč
852,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex E2000-LC 9/125um SM 2m broušení PC ..

859,- Kč
1 039,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM, 2m



Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM, 2m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www