Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM 10m

Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM 10m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
481,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM 10m



Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM 10m

Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM 10m - podobné produkty



Optický patchkabel duplexní, ST-ST, 50/125 um, 1 m ..

185,- Kč
224,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-ST ,62,5/125 µm MM,3m ..

253,- Kč
306,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex MTRJ–SC SingleMode 9/125 2m ..

475,- Kč
575,- Kč s DPH

Optický patchcord kabel SM (duplex, singlemode – 2x09/125µm ..

497,- Kč
601,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 20m ..

785,- Kč
950,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 10m ..

1 116,- Kč
1 350,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex E2000/APC-SC/PC 9/125um SM 7m ..

1 333,- Kč
1 613,- Kč s DPH

Opticky patchkabel duplex OJ-LC 62,5/125um MM, 1m ..

1 625,- Kč
1 967,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM 10m



Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM 10m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www