Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,7m

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,7m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
312,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,7m



Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,7m

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,7m - podobné produkty



Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 1m ..

192,- Kč
233,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM, 1m ..

217,- Kč
263,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 2m ..

272,- Kč
329,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,7m ..

333,- Kč
403,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 20m ..

465,- Kč
563,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM,15 m ..

584,- Kč
707,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 140m ..

2 892,- Kč
3 499,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,7m



Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,7m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www