Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,5m

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,5m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
304,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,5m



Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,5m

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,5m - podobné produkty



Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,2m ..

196,- Kč
238,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um, 3 m ..

202,- Kč
245,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 1m ..

233,- Kč
282,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 5m ..

249,- Kč
301,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex MTRJ-ST 50/125 um MM,2m ..

320,- Kč
388,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,8m ..

360,- Kč
436,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 5m ..

364,- Kč
440,- Kč s DPH

FO patch kabel duplexní, LC-SC/APC 9/125um SM, 10m ..

476,- Kč
576,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,5m



Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,5m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www