Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,3m

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,3m

Dostupnost:
2 - 3 pracovní dny
Záruka
24 měsíců
270,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,3m



Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,3m

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,3m - podobné produkty



Optický patchkabel duplexní, LC-LC, 50/125 um, 1m ..

183,- Kč
222,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,2m ..

208,- Kč
252,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 2m ..

272,- Kč
329,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,8m ..

363,- Kč
439,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, ST-ST 9/125um SM, 5m ..

409,- Kč
494,- Kč s DPH

Optický propojovací kabel duplexní, MTRJ-SC 50/125 µm, dél ..

427,- Kč
517,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex E2000/PC-LC 9/125um SM 1m ..

826,- Kč
1 000,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 3m ..

1 077,- Kč
1 303,- Kč s DPH

PŘEHLED vlákno: SM 09/125um - G657A počet vláken: 2 ..

1 341,- Kč
1 622,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,3m



Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,3m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www