Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,2m

Optický propojovací kabel duplexní, LC-SC 50/125 um, délka 2m

Dostupnost:
2 - 3 pracovní dny
Záruka
24 měsíců
232,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,2m



Optický propojovací kabel duplexní, LC-SC 50/125 um, délka 2m

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,2m - podobné produkty



Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,1m ..

187,- Kč
227,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,1m ..

187,- Kč
227,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM 0,5m ..

197,- Kč
239,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-ST ,62,5/125 µm MM,1m ..

220,- Kč
266,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex MTRJ-LC 50/125 um MM,2m ..

349,- Kč
422,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 15m ..

416,- Kč
503,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 10m ..

417,- Kč
504,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex E2000-LC 9/125um SM 2m broušení PC ..

859,- Kč
1 039,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex E2000/APC-E2000/APC 9/125 1m ..

1 890,- Kč
2 287,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,2m



Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,2m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www