Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,1m

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,1m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
217,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,1m



Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,1m

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,1m - podobné produkty



Optický patch kabel duplex SC-ST 50/125 MM 2m OM3 ..

220,- Kč
266,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m ..

232,- Kč
281,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 7 m ..

347,- Kč
420,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 7m ..

366,- Kč
443,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 15m ..

564,- Kč
683,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,30m ..

1 315,- Kč
1 591,- Kč s DPH

E2000 -LC optický patch cord 50/125 20m ..

1 457,- Kč
1 763,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex E2000/APC-E2000/APC 9/125 1m ..

1 890,- Kč
2 287,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,1m



Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,1m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www