Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,15m

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,15m

Dostupnost:
2 - 3 pracovní dny
Záruka
24 měsíců
605,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,15m



Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,15m

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,15m - podobné produkty



Optický patchkabel duplexní, ST-SC, 50/125 um, 1 m ..

171,- Kč
206,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 1m ..

203,- Kč
246,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, ST-SC, 50/125 um, 3 m ..

211,- Kč
256,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 2m ..

263,- Kč
318,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex MTRJ-SC 50/125um MM, 1m ..

311,- Kč
377,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex MTRJ-ST 50/125 um MM,3m ..

340,- Kč
412,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5/125 µm MM,7m ..

354,- Kč
428,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5/125 µm MM,8m ..

417,- Kč
504,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 50m ..

920,- Kč
1 114,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,15m



Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,15m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www