Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM, 45m

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM, 45m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
1 836,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM, 45m



Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM, 45m

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM, 45m - podobné produkty



Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um, 1 m Barva kon ..

173,- Kč
209,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,3m ..

205,- Kč
248,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, ST-SC, 50/125 um, 3 m ..

211,- Kč
256,- Kč s DPH

Optický patch kabel duplex SC-ST 50/125 MM 2m OM3 ..

220,- Kč
266,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 5m ..

309,- Kč
374,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 30m ..

1 216,- Kč
1 471,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM,130m ..

3 404,- Kč
4 118,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM, 45m



Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM, 45m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www