Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 3m

Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 3m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
295,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 3m



Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 3m

Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 3m - podobné produkty



Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM, 5m ..

248,- Kč
300,- Kč s DPH

Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 3m OM3 ..

255,- Kč
308,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,10m ..

340,- Kč
412,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 10m ..

409,- Kč
494,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,15m ..

500,- Kč
605,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 30m ..

704,- Kč
852,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 30m ..

1 087,- Kč
1 315,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 3m



Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 3m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www