Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 1m

Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 1m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
258,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 1m



Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 1m

Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 1m - podobné produkty



Optický propojovací kabel duplexní, LC-SC 50/125 um, délka ..

191,- Kč
232,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,3m ..

226,- Kč
274,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 7m ..

326,- Kč
395,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 12m ..

349,- Kč
422,- Kč s DPH

FO patch cord duplex MTRJ(female) -ST 62,5/125 15m ..

502,- Kč
607,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM,15m ..

525,- Kč
635,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um,20 m ..

672,- Kč
814,- Kč s DPH

všechny vlákna ST konektory ..

6 464,- Kč
7 822,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 1m



Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 1m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www