Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 7m

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 7m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
395,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 7m



Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 7m

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 7m - podobné produkty



Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM, 2m ..

220,- Kč
266,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, ST-SC, 50/125 um, 10m ..

323,- Kč
391,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 7 m ..

324,- Kč
392,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 10m ..

329,- Kč
398,- Kč s DPH

Optický patchcord kabel SM (duplex, singlemode – 2x09/125µm ..

497,- Kč
601,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 20m ..

648,- Kč
784,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125um MM,150 m ..

3 417,- Kč
4 134,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 7m



Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 7m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www