Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 5m

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 5m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
378,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 5m



Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 5m

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 5m - podobné produkty



PŘEHLED SC/APC-SC optický patch cord 09/125 2m ..

214,- Kč
259,- Kč s DPH

Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 5m OM3 ..

265,- Kč
320,- Kč s DPH

Optický patchkab.duplex MTRJ-ST 62,5/125 um MM,3m ..

289,- Kč
349,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 5m ..

315,- Kč
382,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 12m ..

358,- Kč
433,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 20m ..

679,- Kč
822,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex MTRJ–LC SingleMode 9/125 2m ..

691,- Kč
836,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex E2000/APC-E2000/APC 9/125 10m ..

1 522,- Kč
1 842,- Kč s DPH

..

4 164,- Kč
5 039,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 5m



Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 5m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www