Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 3m

Optický patchkabel duplexní, LC-LC, 50/125 um, 3m

Dostupnost:
2 - 3 pracovní dny
Záruka
24 měsíců
313,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 3m



Optický patchkabel duplexní, LC-LC, 50/125 um, 3m

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 3m - podobné produkty



Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 3m ..

187,- Kč
227,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,3m ..

223,- Kč
270,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 1m ..

233,- Kč
282,- Kč s DPH

LC/PC to FC/PC Duplex G652D 9/125 Singlemode PVC Fiber Patch Ca ..

236,- Kč
286,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex MTRJ-ST 50/125 um MM,1m ..

312,- Kč
378,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 8m ..

394,- Kč
476,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 10m ..

417,- Kč
504,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex MTRJ-SC 50/125 um MM,5m ..

594,- Kč
719,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,25m ..

949,- Kč
1 148,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 3m



Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 3m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www