Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 30m

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 30m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
852,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 30m



Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 30m

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 30m - podobné produkty



Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um, 3 m ..

202,- Kč
245,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 2m ..

263,- Kč
318,- Kč s DPH

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 7m OM3 ..

291,- Kč
352,- Kč s DPH

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3 ..

331,- Kč
401,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 7m ..

338,- Kč
409,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 12m ..

358,- Kč
433,- Kč s DPH

Optický propojovací kabel duplexní, MTRJ-SC 50/125 µm, dél ..

427,- Kč
517,- Kč s DPH

Optický patchcord 9/125 LC - FC, PC 10m ..

603,- Kč
730,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM, 45m ..

1 517,- Kč
1 836,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 30m



Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 30m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www