Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 20m

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 20m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
784,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 20m



Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 20m

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 20m - podobné produkty



Optický patchkabel duplexní, ST-SC 9/125um SM, 1m ..

192,- Kč
233,- Kč s DPH

PŘEHLED SC/APC-SC optický patch cord 09/125 2m ..

214,- Kč
259,- Kč s DPH

FO patchkab. duplex MTRJ-MTRJ 62,5/125um MM,1m ..

339,- Kč
410,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um,10 m ..

434,- Kč
526,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,15m ..

557,- Kč
674,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex E2000/APC-FC/PC 9/125 2m ..

1 033,- Kč
1 250,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 140m ..

2 892,- Kč
3 499,- Kč s DPH

..

4 164,- Kč
5 039,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 20m



Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 20m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www