Optický patchcord 9/125 LC - FC, PC 10m

Optický patchcord 9/125 LC - FC, PC 10m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
730,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchcord 9/125 LC - FC, PC 10m



Optický patchcord 9/125 LC - FC, PC 10m

Optický patchcord 9/125 LC - FC, PC 10m - podobné produkty



Optický patchkabel duplexní, ST-SC 9/125um SM, 3m ..

287,- Kč
347,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, ST-SC, 50/125 um, 10m ..

323,- Kč
391,- Kč s DPH

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3 ..

331,- Kč
401,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex MTRJ-ST 62,5/125 um MM,2m ..

655,- Kč
792,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM,40m ..

865,- Kč
1 046,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 140m ..

2 892,- Kč
3 499,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchcord 9/125 LC - FC, PC 10m



Optický patchcord 9/125 LC - FC, PC  10m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www