Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 5m OM3

Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 5m OM3

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
320,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 5m OM3



Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 5m OM3

Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 5m OM3 - podobné produkty



Optický patchkabel duplexní, ST-SC, 50/125 um, 1 m ..

171,- Kč
206,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,5m ..

251,- Kč
304,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,7m ..

258,- Kč
312,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 5m ..

315,- Kč
382,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,7m ..

333,- Kč
403,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 30m ..

704,- Kč
852,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM,40m ..

865,- Kč
1 046,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 5m OM3



Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 5m OM3 - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www