Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
401,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3



Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3 - podobné produkty



Optický patchkabel duplex LC-ST ,62,5/125 µm MM,5m ..

311,- Kč
377,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 5m ..

312,- Kč
378,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 5m ..

315,- Kč
382,- Kč s DPH

FO patch cord duplex MTRJ(female) -ST 62,5/125 10m ..

447,- Kč
541,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,20m ..

489,- Kč
592,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM,15m ..

525,- Kč
635,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 15m ..

547,- Kč
662,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex MTRJ–LC SingleMode 9/125 10m ..

662,- Kč
802,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3



Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3 - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www