Optický patch cord duplex LC-LC 62,5/125 um MM 20m

Optický patch cord duplex LC-LC 62,5/125 um MM 20m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
943,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patch cord duplex LC-LC 62,5/125 um MM 20m



Optický patch cord duplex LC-LC 62,5/125 um MM 20m

Optický patch cord duplex LC-LC 62,5/125 um MM 20m - podobné produkty



PŘEHLED SC/APC-SC optický patch cord 09/125 2m ..

214,- Kč
259,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM, 3m ..

215,- Kč
260,- Kč s DPH

Optický patch kabel duplex SC-ST 50/125 MM 2m OM3 ..

220,- Kč
266,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 7m ..

285,- Kč
344,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex MTRJ-LC 50/125 um MM,1m ..

297,- Kč
359,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex MTRJ-SC 50/125um MM, 1m ..

311,- Kč
377,- Kč s DPH

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 12m OM3 ..

370,- Kč
448,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex MTRJ-SC 50/125um MM,1,5m ..

595,- Kč
720,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patch cord duplex LC-LC 62,5/125 um MM 20m



Optický patch cord duplex LC-LC 62,5/125 um MM 20m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www