Optický FTTH box

FTTH BOX lze ossadit dvěma adaptéry SC simplex nebo LC duplex nebo E2000 součástí balení jsou i pruchodka a záslepka rozměry 86 x 86 x 23 mm

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
64,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický FTTH box



FTTH BOX lze ossadit dvěma adaptéry SC simplex nebo LC duplex nebo E2000 součástí balení jsou i pruchodka a záslepka rozměry 86 x 86 x 23 mm

Optický FTTH box - podobné produkty



Trubičková ochrana optického sváru 60mm ..

9,- Kč
11,- Kč s DPH

Optická spojka SC multi mode duplex ..

46,- Kč
55,- Kč s DPH

Pigtail optického vlákna ST 50/125MM,1m,0,9mm ..

46,- Kč
55,- Kč s DPH

Pigtail optického vlákna ST 62,5/125MM1m,0,9mm ..

51,- Kč
61,- Kč s DPH

Spojka LC multi mode duplex (možno použít do optických van ..

54,- Kč
65,- Kč s DPH

TC1000S flat telephone cable solid wire 100 meters Telephone c ..

138,- Kč
167,- Kč s DPH

V kartě download je k nahlédnutí fotka zboží. ..

187,- Kč
227,- Kč s DPH

V kartě download je k nahlédnutí fotka zboží. ..

248,- Kč
300,- Kč s DPH

ISOPROPYLALKOHOL 1 litr ..

396,- Kč
479,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický FTTH box



Optický FTTH box - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www