Optická spojka ST multi mode simplex

spojka ST SM/MM ,průchozí ztráty

Dostupnost:
2 - 3 pracovní dny
Záruka
24 měsíců
28,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optická spojka ST multi mode simplex



spojka ST SM/MM ,průchozí ztráty <0.2dBspojka obsahuje keramický člen

Optická spojka ST multi mode simplex - podobné produkty



Trubičková ochrana optického sváru 60mm ..

9,- Kč
11,- Kč s DPH

8vl. 9/125 FTTX optický kabel, G657 Popis produk ..

13,- Kč
16,- Kč s DPH

8vl. 9/125 FO DROP FTTx black LSOH G.657A2 PŘEHLED Uni ..

16,- Kč
19,- Kč s DPH

Optický kabel 50/125, 4 vláknový, těsná izolace, každé v ..

18,- Kč
22,- Kč s DPH

Optický kabel distribuční 50/125 8vl. vnitřní, suchý LS0H ..

24,- Kč
29,- Kč s DPH

Cena uvedena za 1m, do objednávky vložte počet udávající ..

30,- Kč
36,- Kč s DPH

Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,1m,0,9mm OM3 ..

52,- Kč
62,- Kč s DPH

Optická spojka SC/APC single mode duplex typ broušení: APC ..

81,- Kč
98,- Kč s DPH

3564 Optický spojovací box pro 8 pigtailů vč. kazet Po ..

642,- Kč
776,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optická spojka ST multi mode simplex



Optická spojka ST multi mode simplex - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www