Optická spojka SC/PC multi mode 50/125 simplex OM3

optický adaptér (spojka) simplex SC/PC 50/125 MM OM3

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
37,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optická spojka SC/PC multi mode 50/125 simplex OM3



optický adaptér (spojka) simplex SC/PC 50/125 MM OM3

Optická spojka SC/PC multi mode 50/125 simplex OM3 - podobné produkty



Cena uvedena za 1m, do objednávky vložte počet udávající ..

22,- Kč
26,- Kč s DPH

Cena uvedena za 1m, do objednávky vložte počet udávající ..

22,- Kč
26,- Kč s DPH

spojka ST SM/MM ,průchozí ztráty ..

23,- Kč
28,- Kč s DPH

Cena uvedena za 1m, do objednávky vložte počet udávající ..

30,- Kč
36,- Kč s DPH

12vl., 50/125um, kabel gelový UNIV, LSOH, CLT, OM3 barevně ro ..

45,- Kč
54,- Kč s DPH

Pigtail optického vlákna ST 9/125 SM,1m,0,9mm ..

49,- Kč
59,- Kč s DPH

LC/APC Optická spojka SM Duplex ..

66,- Kč
80,- Kč s DPH

Optická spojka LC multi mode duplex OM3 ..

79,- Kč
96,- Kč s DPH

Univerzální optický kabel konstrukce DROP s LSZH pláštěm ..

15 089,- Kč
18 258,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optická spojka SC/PC multi mode 50/125 simplex OM3



Optická spojka SC/PC multi mode 50/125 simplex OM3 - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www