Optická spojka SC/PC multi mode 50/125 duplex OM3

Optická spojka SC/PC multi mode 50/125 duplex OM3

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
83,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optická spojka SC/PC multi mode 50/125 duplex OM3



Optická spojka SC/PC multi mode 50/125 duplex OM3

Optická spojka SC/PC multi mode 50/125 duplex OM3 - podobné produkty



Trubičková ochrana optického sváru 40mm ..

9,- Kč
11,- Kč s DPH

Kabel páska vázací 15cm/3,2mm 100ks Slouží ke svázání k ..

20,- Kč
24,- Kč s DPH

Optický kabel distribuční 50/125 8vl. vnitřní, suchý LS0H ..

24,- Kč
29,- Kč s DPH

FTTH BOX lze ossadit dvěma adaptéry SC simplex nebo LC duplex ..

53,- Kč
64,- Kč s DPH

Pigtail optického vlákna PatchCord LC 9/125 SM,1m,0,9mm ..

60,- Kč
73,- Kč s DPH

Příslušenství k optickým datovým kabelům ..

77,- Kč
94,- Kč s DPH

Optický kabel vhodný pro propojení DVD/Blu-ray přehráva ..

92,- Kč
112,- Kč s DPH

Úchytka pro instalaci FTTX DROP kabelu samonosným způsobemPo ..

94,- Kč
114,- Kč s DPH

Optický kabel vhodný pro propojení DVD/Blu-ray přehráva ..

166,- Kč
200,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optická spojka SC/PC multi mode 50/125 duplex OM3



Optická spojka SC/PC multi mode 50/125 duplex OM3 - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www