Optická spojka SC multi mode simplex

spojka SC SM/MM ,průchozí ztráty

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
30,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optická spojka SC multi mode simplex



spojka SC SM/MM ,průchozí ztráty <0.2dB

Optická spojka SC multi mode simplex - podobné produkty



Záslepka ST do optické vany ..

8,- Kč
10,- Kč s DPH

DROP FTTx 4 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A BLACK LSO ..

11,- Kč
13,- Kč s DPH

Záslepka SC Duplex do optické vany ..

12,- Kč
14,- Kč s DPH

Příslušenství k optickým datovým kabelům ..

17,- Kč
20,- Kč s DPH

Obchodní info: Cena uvedena za 1m, do objednávky vložte poč ..

18,- Kč
22,- Kč s DPH

spojka ST SM/MM ,průchozí ztráty ..

25,- Kč
30,- Kč s DPH

Obchodní info: Cena uvedena za 1m, do objednávky vložte poč ..

28,- Kč
34,- Kč s DPH

Optická spojka SC single mode duplex ..

42,- Kč
50,- Kč s DPH

Laminátové protahovací péro "kobra" 12mm 200m ..

8 705,- Kč
10 534,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optická spojka SC multi mode simplex



Optická spojka SC multi mode simplex - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www