Optická spojka LC/PC single mode duplex

Spojka LC single mode duplex (možno použít do optických van SC)

Dostupnost:
2 - 3 pracovní dny
Záruka
24 měsíců
71,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optická spojka LC/PC single mode duplex



Spojka LC single mode duplex (možno použít do optických van SC)

Optická spojka LC/PC single mode duplex - podobné produkty



Kabel páska vázací 15cm/3,2mm 100ks Slouží ke svázání k ..

20,- Kč
24,- Kč s DPH

Cena uvedena za 1m, do objednávky vložte počet udávající ..

34,- Kč
41,- Kč s DPH

Pigtail optického vlákna SC 50/125MM,1m,0,9mm ..

49,- Kč
59,- Kč s DPH

Úchytka pro instalaci FTTX DROP samonos. způsob. dielektrick ..

88,- Kč
107,- Kč s DPH

Optický kabel vhodný pro propojení DVD/Blu-ray přehráva ..

92,- Kč
112,- Kč s DPH

TC1000S flat telephone cable solid wire 100 meters Telephone c ..

128,- Kč
155,- Kč s DPH

V kartě download je k nahlédnutí fotka zboží. ..

248,- Kč
300,- Kč s DPH

Univerzální optický kabel konstrukce DROP s LSZH pláštěm ..

7 591,- Kč
9 185,- Kč s DPH

Univerzální optický kabel konstrukce DROP s LSZH pláštěm ..

15 089,- Kč
18 258,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optická spojka LC/PC single mode duplex



Optická spojka LC/PC single mode duplex - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www