Optická spojka LC multi mode duplex

Spojka LC multi mode duplex (možno použít do optických van SC)

Dostupnost:
2 - 3 pracovní dny
Záruka
24 měsíců
65,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optická spojka LC multi mode duplex



Spojka LC multi mode duplex (možno použít do optických van SC)

Optická spojka LC multi mode duplex - podobné produkty



Záslepka SC do optické vany ..

8,- Kč
10,- Kč s DPH

Optický kabel 09/125, 8 vláknový Obchodní info: Cena uvede ..

15,- Kč
18,- Kč s DPH

spojka SC SM/MM ,průchozí ztráty ..

21,- Kč
25,- Kč s DPH

Optická spojka SC/APC single mode simplex typ broušení: APC ..

32,- Kč
38,- Kč s DPH

Optický kabel vhodný pro propojení DVD/Blu-ray přehráva ..

44,- Kč
53,- Kč s DPH

Pigtail optického vlákna SC 9/125 SM,1m,0,9mm ..

46,- Kč
55,- Kč s DPH

FTTH BOX lze ossadit dvěma adaptéry SC simplex nebo LC duplex ..

53,- Kč
64,- Kč s DPH

Pigtail Fiber Optic SC/APC 09/125 1mbroušení APC, konektor SC ..

54,- Kč
65,- Kč s DPH

Univerzální optický kabel konstrukce DROP s LSZH pláštěm ..

5 010,- Kč
6 062,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optická spojka LC multi mode duplex



Optická spojka LC multi mode duplex - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www