Optická spojka LC/APC single mode duplex

LC/APC Optická spojka SM Duplex

Dostupnost:
2 - 3 pracovní dny
Záruka
24 měsíců
80,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optická spojka LC/APC single mode duplex



LC/APC Optická spojka SM Duplex

Optická spojka LC/APC single mode duplex - podobné produkty



Kabel páska vázací 15cm/3,2mm 100ks Slouží ke svázání k ..

20,- Kč
24,- Kč s DPH

Cena uvedena za 1m, do objednávky vložte počet udávající ..

22,- Kč
26,- Kč s DPH

Pigtail optického vlákna LC 62,5/125MM1m,0,9mm ..

46,- Kč
55,- Kč s DPH

Spojka LC multi mode duplex (možno použít do optických van ..

54,- Kč
65,- Kč s DPH

Toslink optical cable Perfect link between a DVD/Blu-ray playe ..

215,- Kč
260,- Kč s DPH

V kartě download je k nahlédnutí fotka zboží. ..

248,- Kč
300,- Kč s DPH

Nástěnný opt. rozvaděč 24x ST vč. kazet, uzamyk. (ilustra ..

768,- Kč
929,- Kč s DPH

Univerzální optický kabel konstrukce DROP s LSZH pláštěm ..

5 010,- Kč
6 062,- Kč s DPH

Laminátové protahovací péro "kobra" 12mm 200m ..

8 705,- Kč
10 534,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optická spojka LC/APC single mode duplex



Optická spojka LC/APC single mode duplex - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www