Ochrana RJ45 s výřezem BÍLÁ (100ks)

Ochrana RJ45 s výřezem BÍLÁ (100ks) (určeno pro kabel Cat.5e)

Dostupnost:
2 - 3 pracovní dny
Záruka
24 měsíců
172,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Ochrana RJ45 s výřezem BÍLÁ (100ks)



Ochrana RJ45 s výřezem BÍLÁ (100ks) (určeno pro kabel Cat.5e)

Ochrana RJ45 s výřezem BÍLÁ (100ks) - podobné produkty



Keystone UTP Cat.5e samozářezový bílý (toolless) - bezná ..

23,- Kč
28,- Kč s DPH

Zařezávací keystone Solarix CAT5E UTP RJ45 svorkovnice 90° ..

34,- Kč
41,- Kč s DPH

DATACOM Panelová spojka UTP CAT6  2xRJ45 (8p8c) přímá Př ..

44,- Kč
53,- Kč s DPH

STP Keystone Cat.6 silver dual-mini - horní zářez s krytkou ..

61,- Kč
74,- Kč s DPH

Spojka panelová CAT5E STP 8p8c RJ45/RJ45 Přehled Spoj ..

61,- Kč
74,- Kč s DPH

SFP 1G MM 850nm 550m Cisco PŘEHLED Univerzáln ..

358,- Kč
433,- Kč s DPH

Tato ochrana je určená pro konektory Solarix RJ45 kategorie 6 ..

380,- Kč
460,- Kč s DPH

SFP 1G WDMB Tx:1550 Rx:1310 2km Cisco PŘEHLED ..

626,- Kč
757,- Kč s DPH

SFP+ 10G LRM MM, 220M, 1310nm, kompatibilita Cisco P ..

2 673,- Kč
3 234,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Ochrana RJ45 s výřezem BÍLÁ (100ks)



Ochrana RJ45 s výřezem BÍLÁ (100ks) - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www