Ochrana RJ45 s bublinkou ČERNÁ (100ks)

Ochrana RJ45 s bublinkou ČERNÁ (100ks) (určeno pro kabel Cat.5e)

Dostupnost:
2 - 3 pracovní dny
Záruka
24 měsíců
172,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Ochrana RJ45 s bublinkou ČERNÁ (100ks)



Ochrana RJ45 s bublinkou ČERNÁ (100ks) (určeno pro kabel Cat.5e)

Ochrana RJ45 s bublinkou ČERNÁ (100ks) - podobné produkty



DATACOM Panelová spojka UTP CAT5E  2xRJ45 (8p8c) přímá P ..

33,- Kč
40,- Kč s DPH

Keystone cat.5E stříbrný STP - horní zářez s krytkou - s ..

39,- Kč
47,- Kč s DPH

Keystone Solarix CAT6 STP RJ45 černý ..

72,- Kč
88,- Kč s DPH

Konektor RJ48(10p10c) pro zakončení kabelů strukturované ka ..

90,- Kč
109,- Kč s DPH

Do jednoho portu jdou dva páry na pin 1,2,3,6 a do druhého zb ..

107,- Kč
130,- Kč s DPH

SFP 1G SM 1310nm 20km Cisco PŘEHLED Univerzál ..

440,- Kč
533,- Kč s DPH

SFPplus 10G Cable 1M Cisco PŘEHLED SFP plus pr ..

851,- Kč
1 030,- Kč s DPH

SFPplus 10G Cable 5M Cisco PŘEHLED SFP plus pr ..

1 800,- Kč
2 178,- Kč s DPH

..

40 807,- Kč
49 376,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Ochrana RJ45 s bublinkou ČERNÁ (100ks)



Ochrana RJ45 s bublinkou ČERNÁ (100ks) - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www