Nástěnný opt. rozvaděč 24x SC vč. kazet, uzamyk.

PŘEHLED Rozvaděč kovový, optický, jednokřídlý se zámkem, vybavený čelem pro 24x SC a 2x optickou kazetou, včetně hřebínků pro 4x6 svárů. Pro 24 simplex SC spojek Panel pro spojky je vyjímatelný Dodávka s 2 kazetami, každá pro 12 optických svá

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
776,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Nástěnný opt. rozvaděč 24x SC vč. kazet, uzamyk.



PŘEHLED Rozvaděč kovový, optický, jednokřídlý se zámkem, vybavený čelem pro 24x SC a 2x optickou kazetou, včetně hřebínků pro 4x6 svárů. Pro 24 simplex SC spojek Panel pro spojky je vyjímatelný Dodávka s 2 kazetami, každá pro 12 optických svárů Přívod kabelu: 2x horní + 2x dolní kabelový vstup Uzamykatelné, jednodílné dveře SPECIFIKACE Rozměry (Š x V x H)
265 x 255 x 63 mm Hmotnost
800 g Obsah baleni
1x Kovový rozvaděč
1x Kovový panel pro 24 SC Simplex spojek
2x Kazeta na 12 optických svárů (včetně 2 hřebínků každý pro 6 svárů)
4x Záslepka kabelového vstupu
1x Zámek s klíčem

Nástěnný opt. rozvaděč 24x SC vč. kazet, uzamyk. - podobné produkty



Záslepka ST do optické vany ..

8,- Kč
10,- Kč s DPH

POPIS Optický kabel pro pokládku venkovních tras, př ..

21,- Kč
25,- Kč s DPH

Pigtail optického vlákna SC 9/125 SM,1m,0,9mm ..

46,- Kč
55,- Kč s DPH

Příslušenství k optickým datovým kabelům Čistící ubr ..

94,- Kč
114,- Kč s DPH

Kazeta pro uchycení optického svaru 24 pozic velká ..

145,- Kč
175,- Kč s DPH

ISOPROPYLALKOHOL 1 litr ..

396,- Kč
479,- Kč s DPH

Nástěnný opt. rozvaděč 24x ST vč. kazet, uzamyk. (ilustra ..

768,- Kč
929,- Kč s DPH

Optický FTTH spojovací box pro 24pigtailů vč kazet Pře ..

1 553,- Kč
1 879,- Kč s DPH

Univerzální optický kabel konstrukce DROP s LSZH pláštěm ..

20 058,- Kč
24 270,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Nástěnný opt. rozvaděč 24x SC vč. kazet, uzamyk.



Nástěnný opt. rozvaděč 24x SC vč. kazet, uzamyk. - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www