Manžetka pro konektor RJ 45 šedá/bílá 100 ks

Manžetka pro konektor RJ 45 šedá/bílá 100 ks

Dostupnost:
2 - 3 pracovní dny
Záruka
24 měsíců
342,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Manžetka pro konektor RJ 45 šedá/bílá 100 ks



Manžetka pro konektor RJ 45 šedá/bílá 100 ks

Manžetka pro konektor RJ 45 šedá/bílá 100 ks - podobné produkty



Spojka panelová CAT5E STP 8p8c RJ45/RJ45 Přehled Spoj ..

61,- Kč
74,- Kč s DPH

Nestíněná spojka cat.5e pro spojení dvou kabelů pomocí z ..

77,- Kč
94,- Kč s DPH

Keystone Solarix CAT6 STP RJ45 černý pro kleště PŘEHLE ..

78,- Kč
95,- Kč s DPH

Konektor RJ 10 4p4c bal.100ks Konektor RJ10(4p4c) pro zakonče ..

124,- Kč
150,- Kč s DPH

SFP 1G SM 1310nm 20km Cisco PŘEHLED Univerzál ..

440,- Kč
533,- Kč s DPH

Konektor RJ45 CAT6A STP 8p8c stíněný skládaný na drát ..

464,- Kč
562,- Kč s DPH

Konektor RJ45 CAT6 UTP 8p8c nestíněný skládaný na drát, 1 ..

705,- Kč
853,- Kč s DPH

SFP+ 10G LRM MM, 220M, 1310nm, kompatibilita Cisco P ..

2 673,- Kč
3 234,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Manžetka pro konektor RJ 45 šedá/bílá 100 ks



Manžetka pro konektor RJ 45 šedá/bílá 100 ks - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www