Magazín pro dvoupolové blestkojistky

DATACOM Magazín pro 2 pólové bleskojistky (3610) Držák bleskojistek do svorkovnice pro 10 párů - určeno pro 2 pólové bleskojistky

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
350,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Magazín pro dvoupolové blestkojistky



DATACOM Magazín pro 2 pólové bleskojistky (3610) Držák bleskojistek do svorkovnice pro 10 párů - určeno pro 2 pólové bleskojistky

Magazín pro dvoupolové blestkojistky - podobné produkty



Paralelní rozdvojka cat.3 s RJ11(6p4c) konektory. Zapojení p ..

18,- Kč
22,- Kč s DPH

STP Keystone Cat.6 celokov beznástrojový - zadní zářez s ..

61,- Kč
74,- Kč s DPH

Keystone Solarix CAT6 UTP RJ45 černý samořezný ..

61,- Kč
74,- Kč s DPH

Do jednoho portu jdou dva páry na pin 1,2,3,6 a do druhého zb ..

107,- Kč
130,- Kč s DPH

Rozdvojka počítač(10BaseT)/počítač (10BaseT) 2 x RJ45 ..

131,- Kč
158,- Kč s DPH

Konektor RJ 12 6p6c bal.100ks Konektor RJ12(6p6c) pro zakonče ..

133,- Kč
161,- Kč s DPH

Ochrana RJ45 s výřezem ŽLUTÁ (100ks) (určeno pro kabel Cat ..

142,- Kč
172,- Kč s DPH

Konektor 8p8c - RJ45 - cat.6 lanko 100ks ..

572,- Kč
692,- Kč s DPH

SFP 100M MM 1310nm 2km Cisco PŘEHLED Univerzá ..

590,- Kč
714,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Magazín pro dvoupolové blestkojistky



Magazín pro dvoupolové blestkojistky - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www