Kazeta pro uchycení optického svaru 24 pozic velká

Kazeta pro uchycení optického svaru 24 pozic velká

Dostupnost:
2 - 3 pracovní dny
Záruka
24 měsíců
175,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Kazeta pro uchycení optického svaru 24 pozic velká



Kazeta pro uchycení optického svaru 24 pozic velká

Kazeta pro uchycení optického svaru 24 pozic velká - podobné produkty



Cena uvedena za 1m, do objednávky vložte počet udávající ..

17,- Kč
20,- Kč s DPH

Kabel páska vázací 15cm/3,2mm 100ks Slouží ke svázání k ..

20,- Kč
24,- Kč s DPH

Optická spojka SC single mode duplex ..

42,- Kč
50,- Kč s DPH

12vl., 50/125um, kabel gelový UNIV, LSOH, CLT, OM3 barevně ro ..

45,- Kč
54,- Kč s DPH

Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,1m,0,9mm OM3 ..

52,- Kč
62,- Kč s DPH

Pigtail Fiber Optic SC/APC 09/125 1mbroušení APC, konektor SC ..

54,- Kč
65,- Kč s DPH

3564 Optický spojovací box pro 8 pigtailů vč. kazet Po ..

642,- Kč
776,- Kč s DPH

Laminátové protahovací péro "kobra" 6mm 100mm ..

6 179,- Kč
7 476,- Kč s DPH

Laminátové protahovací péro "kobra" 12mm 200m ..

8 705,- Kč
10 534,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Kazeta pro uchycení optického svaru 24 pozic velká



Kazeta pro uchycení optického svaru 24 pozic velká - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www