Fibre optic cable 50/125 MM OM3 8.vláknový

Cena uvedena za 1m, do objednávky vložte početudávající délku v metrech. počet vláken 4 - 12 jednovidové vlákno OM3 50/125 µm barevně rozlišená vlákna vnější plášť - LSZH pro vnitřní / vnější užití tahové prvky - skelná příze Speciální vlastno

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
36,- Kč
ks
Fibre optic cable 50/125 MM OM3 8.vláknový

Hodnocení



Popis produktu Fibre optic cable 50/125 MM OM3 8.vláknový



Cena uvedena za 1m, do objednávky vložte početudávající délku v metrech. počet vláken 4 - 12 jednovidové vlákno OM3 50/125 µm barevně rozlišená vlákna vnější plášť - LSZH pro vnitřní / vnější užití tahové prvky - skelná příze Speciální vlastnosti: základní ochrana proti hlodavcům rychlá a jednoduchá montáž plně voděodolnýsnadná ohebnost Použití: vnější páteřní trasy sítí vedlejší rozvody telekomunikační a datové přenosy

Fibre optic cable 50/125 MM OM3 8.vláknový - podobné produkty



Cena uvedena za 1m, do objednávky vložte počet udávající ..

22,- Kč
26,- Kč s DPH

Optický kabel distribuční 50/125 8vl. vnitřní, suchý LS0H ..

24,- Kč
29,- Kč s DPH

Optický kabel vhodný pro propojení DVD/Blu-ray přehráva ..

44,- Kč
53,- Kč s DPH

12vl., 50/125um, kabel gelový UNIV, LSOH, CLT, OM3 barevně ro ..

45,- Kč
54,- Kč s DPH

Optická spojka SC multi mode duplex ..

46,- Kč
55,- Kč s DPH

Optická spojka E2000/APC single mode simplex ..

257,- Kč
311,- Kč s DPH

Univerzální optický kabel konstrukce DROP s LSZH pláštěm ..

5 010,- Kč
6 062,- Kč s DPH

Laminátové protahovací péro "kobra" 12mm 200m ..

8 705,- Kč
10 534,- Kč s DPH

Univerzální optický kabel konstrukce DROP s LSZH pláštěm ..

15 089,- Kč
18 258,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Fibre optic cable 50/125 MM OM3 8.vláknový



© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www