Čistící ubrousky 102x102mm bal/100ks

Příslušenství k optickým datovým kabelům Čistící ubrousky bezprašné.

Dostupnost:
2 - 3 pracovní dny
Záruka
24 měsíců
114,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Čistící ubrousky 102x102mm bal/100ks



Příslušenství k optickým datovým kabelům Čistící ubrousky bezprašné.

Čistící ubrousky 102x102mm bal/100ks - podobné produkty



Optický kabel 50/125, 4 vláknový, těsná izolace, každé v ..

18,- Kč
22,- Kč s DPH

Kabel gelový UNIV 62,5/125um, 12 vl., LSOH, CLT, se základní ..

34,- Kč
41,- Kč s DPH

Pigtail optického vlákna LC 62,5/125MM1m,0,9mm ..

46,- Kč
55,- Kč s DPH

Pigtail optického vlákna ST 62,5/125MM1m,0,9mm ..

51,- Kč
61,- Kč s DPH

pigtail SC/PC 50/125 MM OM3simplex LSOH ..

56,- Kč
67,- Kč s DPH

V kartě download je k nahlédnutí fotka zboží. ..

187,- Kč
227,- Kč s DPH

..

381,- Kč
461,- Kč s DPH

3564 Optický spojovací box pro 8 pigtailů vč. kazet Po ..

642,- Kč
776,- Kč s DPH

Univerzální optický kabel konstrukce DROP s LSZH pláštěm ..

7 591,- Kč
9 185,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Čistící ubrousky 102x102mm bal/100ks



Čistící ubrousky 102x102mm  bal/100ks - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www