Blestkojistka 10A/230V 2-polová

DATACOM Bleskojistka 10A / 230V 2 pólová (3620)Blestkojistka 10A/230V 2-polová Dvoupólová bleskojistka 230V/10A určená do magazínu pro 2 pólové bleskojistky

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
44,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Blestkojistka 10A/230V 2-polová



DATACOM Bleskojistka 10A / 230V 2 pólová (3620)Blestkojistka 10A/230V 2-polová Dvoupólová bleskojistka 230V/10A určená do magazínu pro 2 pólové bleskojistky

Blestkojistka 10A/230V 2-polová - podobné produkty



Paralelní rozdvojka cat.3 s RJ11(6p4c) konektory. Zapojení p ..

18,- Kč
22,- Kč s DPH

Plastová krytka s bublinou pro profesionálnější zakončen ..

24,- Kč
29,- Kč s DPH

Keystone Solarix CAT5E UTP RJ45 černý Přehled Zařez ..

35,- Kč
42,- Kč s DPH

Konektor RJ45 STP 8p8c Cat.6 drát 10ks pack ..

98,- Kč
119,- Kč s DPH

Ochrana RJ45 s bublinkou ŠEDÁ (100ks) (určeno pro kabel Cat. ..

142,- Kč
172,- Kč s DPH

SFP 1G SM 1310nm 20km Cisco, DMI PŘEHLED Unive ..

445,- Kč
538,- Kč s DPH

SFP 1G WDMA Tx:1310 Rx:1550 2km Cisco PŘEHLED ..

626,- Kč
757,- Kč s DPH

SFP 100/1000M RJ45 Cisco PŘEHLED Univerzální ..

726,- Kč
879,- Kč s DPH

SFPplus 10G Cable 2M Cisco PŘEHLED SFP plus pr ..

1 000,- Kč
1 210,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Blestkojistka 10A/230V 2-polová



Blestkojistka 10A/230V 2-polová - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www